Irina Micheičeva

Labas, rytojau!

Režisierė – Auksė Antulienė
Scenografas – Andrius Seselskas
Garsus sukūrė – Džiugas Antulis
Kostiumų autorės – Augustė Stulgaitė, Saulė Gvazdauskaitė
Šviesų operatorius – Artūras Macius
Afišos autorė – Elena Šopagaitė

Trukmė 75 min.

Premjera 2013 m. vasario 25 d.

Spektaklis respublikinėje vaikų ir jaunimo teatrų šventėje „Šimtakojis – 2013“ (Telšiuose) tapo laureatu, Mašos vaidmens atlikėja Severija Poškutė apdovanota už geriausią vaidmenį, 2013 m. Sillamae (Estija) vykusiame III tarptautinaime mėgėjų teatrų festivalyje „Liubitelivy?“ spektaklis apdovanotas už geriausią režisūrą ir scenografiją. Šis spektaklis 2014 m. Rygoje (Latvija) vykusio XVII tarptautinio vaikų ir jaunimo teatrų festivalyje „Ruskaja klasika v Latvii“ pagrindinio prizo laimėtojas, Severija Poškutė ir Vitalijus Gylys apdovanoti už sukurtus vaidmenis. Dalyvauta 2014 m. VII tarptautinėje mokslinėje-praktinėje konferencijoje-festivalyje „ARTsesija“ Čeliabinske (Rusija), 2013 m.vaikų ir jaunimo teatrų šventėje „Nenuoramos” Ukmergėje, XIX vaikų ir jaunimo teatrų festivalyje „Bildučiai” Ignalinoje, 16-ajame tarptautiniame jaunimo teatrų festivalyje – kūrybinėje laboratorijoje „Atžalyno scena”.

„Yra du pasauliai: ČIA ir TEN. ČIA gyvename mes, o TEN mūsų dar negimę vaikai. Jie, kaip ir mes, džiaugiasi, liūdi, ilgisi, myli… ir amžiais laukia savo eilės.“ (I. Micheičeva)

„Tai nuostabus spektaklis apie gyvybės dovaną, jos vertę ir grožį, be galo jautriai žvelgiantis į danguje savo gimimo stebuklo laukiančias vaikų sielas ir žemėje jų laukiančias arba jų atsižadančias motinas. Skaudi pradėtos gyvybės ir aborto tema ir su šia problema susiję spektaklio herojų jausmai ir apmąstymai nepalieka žiūrovų abejingų ir kiekvieną paliečia iki giliausių sielos gelmių, ragindama vertinti, gerbti ir saugoti gyvybės dovaną.“
Lietuvos šeimos centro Aplinkraštis Nr. 71

Vaidina

Maša – Severija Poškutė, Ieva Burbaitė
Pirmasis – Eimantas Antulis
Žora – Vitalijus Gylys
Marija – Debora Čepronaitė, Smiltė Gotautaitė
Violeta – Elena Šopagaitė, Lina Liebutė
Svetlana – Rita Mikaločiūtė, Aistė Šeštokaitė
Liudmila – Augustė Stulgaitė, Ieva Burbaitė
Kostia – Neimuntas Garjonis, Alanas Mėžetis, Matas Stripeika
Angelai – Laurynas Lazdauskas, Lina Liebutė, Smiltė Gotautaitė, Neimuntas Garjonis, Aistė Šeštokaitė,
Monika Laukytė, Alanas Mėžetis

15

Bendras rodytų spektaklių skaičius

1850

Bendras šio spektaklio žiūrovų skaičius