A. Kureičikas

Iliuzionas

Režisierė – Auksė Antulienė
Muzika – Džiugo Antulio
Šviesų operatorius – Matas Stripeika
Afišos autorius – Alanas Mėžetis
Iliuziono dėžę pagamino Andrius Gaubys, Gintaras Jonikas

Trukmė 90 min.

Premjera 2014 m. balandžio 12 d.

Su spektakliu 2014 m. dalyvauta VII tarptautiniame vaikų ir jaunimo teatrų festivalyje „Baltijas zvans“ Rygoje (Latvija), vaikų ir jaunimo teatrų festivalyje – kūrybinėje laboratorijoje „Jausmų sala“ Birštone, 17-ajame jaunimo teatrų festivalyje – kūrybinėje laboratorijoje „Atžalyno scena”, tarptautinaime mėgėjų teatrų festivalyje “Goppinger theatertage” Goppingene (Vokietija).

Kaip ir bet kuri tikrai jaunimui skirta istorija, tai pjesė apie svajonę. Šeši jaunuoliai susiburia, kad įgyvendintų patį beprotiškiausią sumanymą – sukurtų cirką. Meilė, abipusė ir be atsako, aistra, išdavystė, nusivylimas persipina taip stipriai, kad atrodo, jog stebi žaismingą istoriją. Nors gyvenimas kartais ir iškrečia nemalonių staigmenų, tai juk tikras gyvenimas, o ne iliuzija. Ir kai šalia draugai, kuriuos vienija bendra svajonė, jautiesi laimingiausiu žmogum.

Tik kur ta riba, kai mūsų iliuzijos pereina į realų gyvenimą, o realybė tampa dalimi keisto iliuziono? Kokia meno prasmė? Ir ar kartais ne per didelė kaina sumokama už svajonės išsipildymą?

Vaidina

Sandersas – Eimantas Antulis
Moli – Aistė Šeštokaitė, Monika Laukytė
Feč – Augustė Stulgaitė, Severija Poškutė
Robis – Artūras Macius
Kortni – Lina Liebutė, Smiltė Gotautaitė
Gregsteris – Alanas Mėžetis, Laurynas Lazdauskas
Bogarto balsas – Algimanto Verbuto balsas

350

Bendras šio spektaklio žiūrovų skaičius

7

Bendras rodytų spektaklių skaičius